13:21

Шановні споживачі природного газу, ТОВ “Херсонрегіонгаз” звертається із проханням своєчасно здійснювати оплату за спожитий газ та не накопичувати боргів, адже через значну заборгованість області перед НАК "Нафтогаз України", який на сьогоднішній день придбаває природний газ та формує ресурс природного газу для побутових споживачів, буде надзвичайно складно забезпечувати безперебійне постачання блакитного палива.

На сьогоднішній день у зв'язку з низькою платіжною дисципліною населення ПАТ "Херсонгаз" вимушене за дорученням ТОВ “Херсонрегіонгаз” проводити щоденні відключення від системи газопостачання помешкання споживачів, які не у повному обсязі здійснюють оплату або ж зовсім не сплачують кошти за спожитий природний газ.

Так, тільки за минулий тиждень припинено газопостачання понад 130 споживачам, які заборгували 327 731,21 грн. за спожитий природний газ. І тільки під загрозою залишитися без газу, безпосередньо перед проведенням відключення від газопостачання 148 споживачами було погашено борги на суму 167 474,69 грн.

Наполегливо рекомендуємо, у разі неможливості сплачувати газ у повному обсязі звернутися до органів соціального захисту населення для оформлення субсидії, або скоротити його споживання.

Переглядів: 597 |
Всього коментарів: 0