14:50

До уваги споживачів-отримувачів субсидії!

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 р. № 300 внесено зміни до порядку обрахування/призначення/утримання субсидії:

  • розмір субсидії на опалювальний сезон для домогосподарств, які використовують природний газ/електричну енергію для індивідуального опалення, розраховується з 16 жовтня по 15 квітня включно.

  • сума субсидії, яку структурними підрозділами з питань соціального захисту населення було переказано на рахунки підприємств — виробників/виконавців житлово-комунальних послуг для оплати їх вартості в розмірі соціальних нормативів і яка не використана домогосподарством внаслідок економії споживання послуг, зараховується підприємством — виробником/виконавцем як оплата послуг, у тому числі обов’язкової частки платежу домогосподарства, на наступні розрахункові періоди. Підприємство — виробник/виконавець послуги зобов’язане зазначати суму переплати за послугу у платіжних документах одержувачам субсидії.

  • після закінчення опалювального сезону невикористана сума субсидії повертається підприємством — виробником/виконавцем такої послуги до бюджету в повному обсязі на підставі акта розрахунку загального обсягу невикористаних сум субсидії.

  • частина невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення, що в еквіваленті не перевищує вартості (станом на 1 травня нового неопалювального сезону) 100 куб. метрів природного газу перераховується на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплачується через відділення поштового зв’язку ПАТ “Укрпошта” на підставі списків таких осіб, які подаються до 1 червня поточногороку підприємствами — виробниками/виконавцями послуг структурному підрозділу з питань соціального захисту населення та в яких зазначається сума невикористаної субсидії.

 

З повним текстом нормативного документу можна ознайомитися за посиланням http://www.kmu.gov.ua/control/ru/cardnpd?docid=249953321

 

Постанова набирає чинності з 1 травня 2017 року.

 

Переглядів: 515 |
Всього коментарів: 0
avatar