11:00

Борги херсонців за газопостачання підривають енергетичну безпеку усієї країни - ТОВ Херсонрегіонгаз

Станом на 22 січня поточного року мешканці області заборгували за вже спожитий газ майже 97 млн грн. При таких численних заборгованостях компанія-постачальник не може стабільно забезпечувати усіх споживачів блакитним паливом, гарантуючи його безперебійне постачання.

Громадяни, які споживають газ та свідомо систематично за нього не сплачують, підривають енергетичну незалежність та безпеку країни, адже патріотизм складається не з гучних викликів, а з дисциплінованого європейського стилю життя, вагома частина якого є сумлінне сплачування податків та комунальних платежів.

Газ це товар, що має свою вартість. Якщо споживач не може своєчасно та у повному обсязі сплачувати за отримані послуги, і не бажає оформлювати субсидію - він не повинен і не буде отримувати даний товар. Адже через таких “платників” не мають страждати ті, хто своєчасно сплачують за спожиту комунальну послугу.

Усі сплачені кошти за спожитий газ надходять виключно на спецрахунки державної компанії НАК Нафтогаз, тому боржники завдають значної шкоди і для своєї громади - це відсутність можливості утримувати соціальну сферу, кошти на зміцнення оборонної спроможності країни, будівництво та відновлення автошляхів та інших комунальних мереж.

Шановні Херсонці, розпочався новий економічний рік, і яким він буде також залежить від кожного споживача природного газу, від кожного боржника, який, нарешті, змінить свою поведінку.

 

 

 

Переглядів: 172 |
Всього коментарів: 0
avatar