16:15

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ ПРИРОДНОГО ГАЗУ!

Напередодні опалювального сезону побутові споживачі Херсонської області накопичили понад 40 мільйонів гривень боргів за спожитий природний газ. При чому останнім часом спостерігається тенденція щодо збільшення величини заборгованості. Це насамперед, пов'язане зі встановленням НКРЕКП з 1 квітня поточного року нових роздрібних цін на природний газ, що використовується для потреб населення. Через те, що ціна на газ стала високою, значно зросла кількість сімей, які почали несвоєчасно або не у повному обсязі проводити розрахунки за спожитий природний газ.

Несвоєчасні розрахунки споживачів за спожитий природний газ перешкоджають на сьогоднішній день газопостачальній компанії ТОВ "Херсонрегіонгаз" на яке покладено спеціальні обов'язки з постачання природного газу побутовим споживачам, своєчасно проводити розрахунки з НАК "Нафтогаз України" за придбані обсяги природного газу, які необхідні для забезпечення безперебійного газопостачання.

Тому, ПАТ "Херсонгаз" за дорученням ТОВ “Херсонрегіонгаз” вимушене проводити примусове відключення споживачів від послуги газопостачання, які мають заборгованість за спожитий природний газ.

Так, на сьогодні вже відключено від газопостачання 3000 домогосподарств. При цьому, слід наголосити на тому, що повторне приєднання боржників до системи газопостачання можливе лише після повного погашення заборгованості та компенсації збитків, пов’язаних з відключенням/підключенням.

У зв'язку з вищевикладеним, радимо споживачам не зволікати та терміново сплатити заборгованість за спожитий природний газ. А тим споживачам, які не мають можливості платити за газ радимо використати своє право на зменшення витрат на оплату житлово-комунальних послуг та звернутися до управління соціального захисту населення з приводу призначення житлової субсидії.

Переглядів: 577 |
Всього коментарів: 0